Archeologisch adviseur OAS


Dhr. K.J.R. Kerckhaert
T 0113-249715
M 06-20436477
E k.kerckhaert@goes.nl

 

Contactpersoon

Gemeente Borsele

Mw. A.I. Elling
beleidsmedewerker ruimtelijke ordening
Afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling
T 0113-238496
E aielling@borsele.nl

Gemeente Goes

Dhr. A.S. Dorleijn
medewerker archeologie
Afdeling Vergunningen en Handhaving
T 0113-249 714 (donderdags)
E a.dorleijn@goes.nl
 

Gemeente Kapelle

Dhr. P. Vogel
beleidsmedewerker VROM
Afdeling Beleid
T 14 0113
E p.vogel@kapelle.nl

 

Gemeente Reimerswaal

Mw. C. Sinke
beleidsmedewerker economische zaken
T 14 0113
E c.sinke@reimerswaal.nl

 

Gemeente Noord-Beveland

Mw. I.M. van Hoorn-de Lange
projectleider ruimtelijke ordening, economie en recreatie
T 0113 - 377 357
E m.van.hoorn@noord-beveland
 

Gemeente Tholen

Mw. N. Tiernego
Afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling
T 140166
E Tiernego.N@tholen.nl