Bereikbaarheid van medewerkers SCEZ


Telefonische bereikbaarheid algemeen nummer + 31 (0)118-670870:
De receptie is van ma. t/m vrij. bereikbaar tijdens de openingstijden.
Voor bezoek- en postadres en parkeergelegenheid, zie contactpagina.

Openingstijden Het Schuitvlot
- ma. t/m do. 08.30-16.30 uur

- vrij. 08.30-12.30 uur


 John Akkermans  +31 (0)6-20990358  j.akkermans@scez.nl
 akkermans@ropzuidwest.nl
 coördinator ROP Zeeland

 Joost van den Berg  +31 (0)118-670618  jjh.vanden.berg@scez.nl  depotbeheerder Zeeuws Archeologisch Depot

 Aafke Bij de Vaate  +31 (0)118-670885  ae.bijdevaate@scez.nl  administratief-secretarieel medewerker

 Marianne Boone  +31 (0)118-670875  md.boone@scez.nl  administratief-secretarieel medewerker

 Niek Brugge  +31 (0)118-670870  info@scez.nl  monumentenwachter 

 Saskia Buitenkamp  +31 (0)118-670884  sfm.buitenkamp@scez.nl
 zeeuwserfgoed@scez.nl
 communicatiemedewerker

 Antoinette Le Coultre  +31 (0)118-670881  a.le.coultre@scez.nl  sectorhoofd Erfgoed en Ruimte

 Jeanine Dekker  +31 (0)118-670617   jc.dekker@scez.nl  adviseur volkscultuur 

 Robert van Dierendonck  +31 (0)118-670877  rm.van.dierendonck@scez.nl  adviseur archeologie

 Jeroen van Dijke  +31 (0)118-670870   info@scez.nl  monumentenwachter 

 Marinus van Dintel  +31 (0)118-670616   mp.van.dintel@scez.nl    adviseur cultuurhistorie en monumenten 

 Leida Goldschmitz  +31(0)118-670870   info@scez.nl   vrijwilliger archeologie

 Marijke Gunter   +31(0)118-670873   ym.gunter@scez.nl    P&O-medewerker/directieassistent 

 Jan Groen  +31(0)118-670870   j.groen@scez.nl  vrijwilliger archeologie

 Rogier Havermans   +31 (0)118-670888  r.havermans@scez.nl  sectorhoofd Bedrijfsvoering en
 Ondersteuning 

 Marleen Houthuijs   +31(0)118-670882   mh.houthuijs@scez.nl    documentair informatieverzorger 

 Wim Jakobsen   +31(0)118-670610   info@scez.nl    teamleider Monumentenwacht

 Hans Jongepier   +31 (0)118-670878  j.jongepier@scez.nl    adviseur archeologie

 Karel-Jan Kerckhaert

 +31 (0)113-249715
 +31 (0)118-670611

 k.kerckhaert@goes.nl
 kjr.kerckhaert@scez.nl

 adviseur archeologie OAS


 Piet Kleinepier   +31(0)118-670870   info@scez.nl    monumentenwachter 

 


 Marc Kocken  +31(0)118-670889  mhjm.kocken@scez.nl  sectorhoofd Erfgoed en Publiek
       

 Dicky de Koning  +31(0)118-670870   d.de.koning@scez.nl   vrijwilliger archeologie

 David Koren   +31 (0)118-670876   dhp.koren@scez.nl    adviseur cultuurhistorie en monumenten 

 Jan Kuipers   +31 (0)118-670879   jjb.kuipers@scez.nl    documentalist archeologie 

 Greet Lekatompessy   +31 (0)118-670871   jm.lekatompessy@scez.nl   medewerker financiële administratie 

 Johan Mesu   +31 (0)118-670609   info@scez.nl    monumentenwachter 

 Paul Moes   +31 (0)118-670870  p.moes@scez.nl    medewerker documentatie en 
 archivering (ZAA) 

 Jacquelien Pleijte   +31 (0)118-670607   ja.pleijte@scez.nl   administratief-secretarieel medewerker 

 Josien Pootjes   +31(0)118-670604   jm.pootjes@scez.nl    adviseur erfgoededucatie 

 Betty Ras  +31 (0)118-670870  b.ras@scez.nl  vrijwilliger archeologie

 Wim Scholten  +31(0)118-670887   whp.scholten@scez.nl  directeur 

 Henk van de Schraaf   +31 (0)118-670612  info@scez.nl    adviseur Monumentenwacht

 Coert van Spall  +31(0)118-670870  info@scez.nl    monumentenwachter

 Veronique De Tier   +31(0)118-670883   v.de.tier@scez.nl    adviseur streektalen 

 Gerrit Verheij   +31 (0)118-670870   info@scez.nl   monumentenwachter 

 Bennie van de Waeter   +31(0)118-670603   b.vande.waeter@scez.nl    servicemedewerker

 Janneke de Wit   +31(0)118-670886   j.de.wit@scez.nl    adviseur musea

 Simon van Wouwe   +31 (0)118-670614   info@scez.nl  monumentenwachter

 Sandra Zuidweg    +31 (0)118-670872   a.zuidweg@scez.nl

 administratief-secretarieel medewerker